<blockquote id="quote" class="ffs">quote:Originally posted by mrsbabypowder
oh please let me answer the question - because although i am blonde - i am extremley clever -
ANSWER: The prices are: $1.20, $1.25, $1.50, and $3.16
added or multiplied they equal $7.11.
[/quote]
Smarty pants, did you work it out or go find it on the net?, i wonder!!!!
Bookmarks