My favorite. I just paid $4 for one. Terrible. Now I know there's shipping costs and stuff, but why doesn't someone supply our brand of foods at much better prices? I paid $10 for a box of tea bags too! As for our chocolate bars, dont make me start.
Any places where I can affordly buy our little supplies?
Bookmarks